UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Кеди жіночі. Мокасини жіночі. Мокасіни жіночі. СМліпони жіночі. Снікерси жіночі. Успадрільї жіночі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Усі вони відносяться до категорії комфорт та дуже популярні як у чоловіків, так і у жінок. Тому ми вирішили об'єднати їх в одній групі. 
Мокасини - це традиційне взуття американських індіанців, що вірно лише частково. Щось схоже було й у багатьох інших народів світу. Сучасне поняття "мокасини" об'єднує цілий ряд видів, що конструктивно відрізняються, та по суті, мають не дуже багато спільного зі справжніми індіанськими, але головною особливістю так само є хороша пристосованість до тривалих походів - м'якість та зручність. Не дарма їх часто порівнюють з домашніми капцями. Мабуть саме ця особливість й забезпечила велику популярність. Спочатку "індіанське взуття" носили виключно чоловіки, але з часом вони здобули велику популярність й в жіночої половини. 
Кеди отримали свою назву від американської торгової марки Keds, під якою у 1915 році було налагоджено виробництво, традиційно мали підошву з гуми й тканинний верх. Надалі почали застосовуватися й інші матеріали. Існує два види кед - класичні висотою вище щиколотки та низькі, які ще називають напівкеди. Створені спочатку для спорту, кеди під впливом моди на спортивний стиль, завдяки відносно низькій ціні та зручності при носінні завоювали популярність у всьому світі як у чоловіків, так й в жінок та стали, фактично, повсякденними. 
Що стосується сліпоніви, то офіційно вважається, що їх створив ідеолог компанії Vans Пол Ван Дорен (Paul Van Doren). Спочатку вони були дуже непоказними, з парусини зверху, та гумовою підошвою внизу. Асоціювалися в основному з субкультурами типу серфінгістів або емо-культури. Проте все міняється, ось і сліпони за майже 30 років своєї історії зазнали зміни, обзавелися прикрасами у вигляді вишивки, стразів, принтів, заклепок і т.п. Змінився й матеріал, з якого на початку робилися сліпони - зараз можна побачити з найрізноманітніших матеріалів - від бавовни до шкіри та навіть штучного хутра. Незмінним залишилося одне - як і раніше, сліпони виробляють на плоскій підошві або невисокій платформі, дуже зручні та практичні, добре поєднуються з самими різними стилями одягу, що зумовило визнання як у дівчат так й у хлопців. Зараз на ринку можна зустріти якісні моделі як від невеликих компаній виробників, так і від відомих будинків моди. 
Еспадрільі за своєю ідеологією дуже нагадують мокасини, навіть їх історії чимось схожі. Хоча історики вважають еспадрільі національним взуттям іспанських селян ще з 15 століття, прийнято, що з'явилися вони у 1920 році. З моменту своєї появи були суто чоловічим взуттям. Але, з часом стали унісекс. Перші еспадрільі були не дуже практичні та довговічні, припускали підметку зі скрученої джутової мотузки та матерчатий, у більшій частині, парусиновий верх. Нині варіацію на тему еспадрільі випускають багато виробників та будинки моди. Теперішні моделі для жінок, отримали сучасні підошви - танкетку, підбори -, матеріали, елементи декору. Так само, віддаючи данину традиціям, мають імітацію мотузяної підметки. 

Вгору