UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Черевики жіночі, мартінси жіночі, чоботи, ботільйони.

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Чоботи, ботильйони, черевики. 


Давайте розберемося, що це таке, та чому їх можна виділити в одну групу. 
 
Чоботи не випадково перші - інші, якщо заглянути в минуле, в тій чи іншій мірі є похідними від них. За визначенням, це високе взуття, що охоплює гомілки й, мабуть, одне з найбільш універсальних придуманих людьми, яке можна використовувати у будь-яку пору року чоловікам й жінкам. Бувають на всі випадки життя - від далеких походів, до гламурних вечірок, добре захищають ногу від механічних і кліматичних впливів, при правильному підборі, допоможуть підкреслити особливості фігури, та приховати недоліки. Історія не настільки довга, як сандалій, але налічує не одну сотню років. Це взуття придумали тюркські кочівники, для верхової їзди. Завдяки універсальності чоботи швидко стали популярними. У Європі спочатку були прерогативою знаті - царських осіб та аристократії. Вироблялися з юфти - шкіри однорічних бичків або корів, що ще не народжували. Існують різні за призначенням, по дизайну та конструкції - високі, низькі, з підборами різної висоти, або без каблуків. Дуже поширеними були зі складками (зморшками), правильної круглої форми в кількості не меньш 5, особливим шиком вважалися "зі скрипом" (між підошвою та устілкою робили скрипучі вставки), за яким можна було визначити, що йде важлива, модна людина. 
Якщо чоботи носять чоловіки, й жінки, ботильйони, існують тільки жіночі. Вони набагато молодше, та являють собою щось середнє між туфлями і чобітками. Класичні мають висоту до трьох чвертей гомілки, але не вище литок, та щільно облягають щиколотки. Вперше зробив знаменитий майстер Роже Вівьє, який придумав та пошив найперші для Королеви Великобританії - Єлизавети ІІ. Королева, а потім інші, гідно оцінили новинку - ботильйони швидко отримали визнання у всьому світі. Відразу називалися півчобітками, після були перейменовані. Ботильйони так само можуть мати безліч форм - високі та нижчі, з каблуком і без, на танкетці, платформі з різними типами і формами носка (у тому числі з відкритим), декоративними прикрасами та без. Чудово підійдуть жінкам будь-якого віку, по праву визнані одними з найбільш елегантних та жіночних. 
Говорячи про ботильонах, не дарма сказано, що "на сьогодні вони бувають тільки жіночі" - історія часом не передбачувана. Черевики - це спочатку - чоловічі напівчоботи на шнурках, що закривають ногу по кісточку, які раніше носили тільки чоловіки, але під впливом вуличних субкультур та брутального стилю мілітарі отримали визнання й любов представниць прекрасної статі. Складно сказати ким та коли придумана і виготовлена ​​перша пара, але оскільки їх вважають класичним англійським взуттям, можна припустити, що родом з Англії, або колоніальної Індії. Перейшовши з чоловічого гардеробу у жіночий, черевики змінили свій класичний вид. Сучасні моделі можуть бути зимовими, демісезонними та літніми, замість шнурків мати блискавку, або, як черевики челсі, вставку з гумки, підбори різних типів та без них, на плоскій підошві, танкетці, платформі і т.п.
Говорити можна довго, але якщо Ви шукайте стильне, зручне, якісне взуття, заходьте в магазин та вибирайте. "Ми цінуємо кожного" нашого клієнта, завжди готові, допомогти з вибором, проконсультувати, дати вичерпну інформацію про товар, організувати відправку в будь-який регіон найзручнішим способом.

Вгору